Naše prostory

Naše kanceláře byly od počátku koncipované jako prostor, který pracovním týmům umožní velmi snadnou spolupráci. Prostor, který dokáže pružně reagovat na měnící se očekávání lidí, podpořit je v jejich nárocích a poskytnout nadstandardní pracovní komfort. Prostor, který se nesmí stát překážkou pro realizaci budoucích změn, o kterých dnes ještě nikdo nemá jasnou představu.

Nejsme typická farmaceutická společnost

MSD nabízí příležitosti k rozvoji a rozšíření kariéry a zároveň uskutečnit rozdíl v životech lidí. Naše energická a dynamická atmosféra zahrnuje lidi z celého světa, kteří se spojili, aby poskytli inovativní řešení. V našich nejmodernějších budovách s mnoha prostory, kde se můžete uvolnit, vytvořit a spolupracovat, najdete odměňující a rozmanité zkušenosti.

Anita Zubak 
Prague Technology Center Lead

“Být v dnešní době součástí MSD je vzrušující zkušenost, protože vidíme poslání společnosti – chránit životy – v akci. Jsem hrdá, že mohu pracovat pro společnost, která se dlouhodobě zaměřuje na inovace a vědecký výzkum.”

Svetozar Brankov 
Financial Planning & 
Analysis Business Analyst

“MSD Finance považuji za velmi dynamické prostředí! Umožní vám být v neustálé spolupráci s byznysem, podporuje vaše vlastní zkušenosti a znalosti, poskytuje nejvyšší úroveň služeb, zatímco víte, že vaše práce pomáhá zachraňovat a zlepšovat životy.”

Sabina Butina 
Javascript Developer

“MSD poskytuje skvělé prostředí pro spolupráci a vynikající vzdělávací příležitosti.”