Informační technologie

V MSD definujeme zdravotní péči pomocí digitálních inovací. Naše odborné znalosti v oblasti softwarového inženýrství, sítí a digitálního marketingu podporují všechny potřeby naší společnosti vytvářením multiplatformových aplikací a matematických modelů pro prodej, výzkum, obchodní analýzy a vývoj léčiv.

Naše zaměření

Software Engineering

Zde začíná inovace. Pomáháme našemu podnikání dodávat na trh nejúčinnější řešení vytvářením webových a mobilních aplikací, které naší společnosti umožňují digitální transformaci.

User Experience

S našimi produktovými týmy definujeme a společně vytváříme intuitivní a použitelné digitální produkty, abychom zajistili, že všechny nástroje a řešení, která dodáváme, jsou uživatelsky vhodné.

Agile Development

Našim týmům pomáháme tím, že jim nasloucháme, inspirujeme je a povzbuzujeme je k experimentování.

Data Science

Pokročilý datový management, vizualizace nebo matematické modelování pomáhá transformovat způsob fungování naší společnosti, urychluje dodávku nových léčebných postupů pacientům a současně zlepšuje naši finanční výkonnost.

Research & Lab IT

Lab IT podporuje technologie používané v našem výzkumu a vývoji. Spolupracujeme s našimi IT kolegy, vědci a výzkumnými skupinami nejenom v Praze, ale také po celém světě.

Manufacturing IT

Podporujeme výrobní místa po celém světě nejenom pro naše dodavatele léčiv, očkovacích látek a biologických přípravků, ale také pro naše pacienty či zvířata.

Project Management Office

K řízení našeho portfolia přistupujeme disciplinovaně a našim týmům pomáháme dosahovat stanovených výsledků pomocí hodnotových metrik a sladění všech počátečních investic se strategickou vizí společnosti.

Infrastructure & Operations

Spravujeme a neustále zlepšujeme IT služby po celém světě využíváním dat a analytiky k efektivnějšímu provozu všech kabelů a krabic, kterým nikdo nevěnuje pozornost, dokud se nerozpadnou.

IT Risk Management & Security

Ochrana našich vědeckých a strategických informací je sdílenou odpovědností, kterou řídíme. Jsme aktivně odhodláni zajistit integritu, důvěrnost a dostupnost našich firemních dat.

Pokud je obrázek více než tisíc slov, je pak video více než milión?

Chcete být členem našeho týmu?

Prozkoumejte možnosti.