Pomáhejte s námi zlepšovat svět a zachraňovat lidské životy

#MSDPlaceToBe

Kdo jsme a co děláme?

Vítejte v MSD! Klademe důraz na rozmanitost a inkluzi, abychom vytvořili pracoviště, kde každý může být sám sebou.

Naše pražská pobočka má několik divizí. Ty se věnují např. zlepšování zdraví lidí a zvířat, nebo globálním podpůrným funcím v oblasti informačních technologií a obchodních řešení.

Úzce spolupracujeme s kolegy z více než 140 poboček po celém světě.

 

Přidáte se k nám?

Vážíme si všech rodičů a nabízíme stejné výhody pro matky i otce. Aktivně podporujeme koníčky a zájmy našich zaměstnanců a pořádáme akce pro všechny. Naše flexibilní pracovní doba pomáhá zaměstnancům udržet zdravou rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem. Naše inkluzivní a různorodé pracoviště kombinuje dynamiku, rozvoj a zkušenosti a podporuje prostředí inovací a spolupráce.

MSD Czech Republic získala certifikát Top Employer pro rok 2024.

Změňte s námi svět!

Je to jen na vás. Inovujte, spolupracujte s kolegy po celém světě a pomáhejte nám zachraňovat životy lidí na celé planetě. Ať už bude vaše role v této velké výzvě jakákoliv, buďte sami sebou a rozvíjejte se.


V MSD nás všechny spojuje to, že naše práce má smysl. Pomáháme zlepšovat zdraví a životy lidí na celém světě.

Jsme #PoweredByInclusion

V MSD oslavujeme jedinečnost, přijímáme rovnost a vytváříme prostor, kde může zazářit každý. Přidejte se k našemu týmu a pojďme společně vybudovat inkluzivní pracoviště, kde můžete být sami sebou a kde se budete cítit dobře.

Chápeme, že potřeby každého člověka jsou jiné. Nebojte se otevřeně diskutovat o možnostech částečného úvazku nebo nastavení spolupráce, která by vám vyhovovala. Jsme odhodláni najít flexibilní řešení, která každému umožní přispět co nejlépe.

Tak na co ještě čekáte? Těšíme se, až vás poznáme!

Nabídka pozic

Náš rychlý svět vyžaduje inovativní jednotlivce, kteří budou pohánět naši společnost kupředu a podíleli se na  průlomých řešeních, které ovlivní budoucí generace. Zveme vás, abyste se k nám připojili v našem poslání zlepšovat životy lidí a zvířat na celém světě. Objevte více o naší společnosti a výhodách práce v MSD.

MSD Jobs: Přihlaste se jako první!

 

Přiležitost pro studenty a absolventy

Ve světě rychlých inovací potřebujeme bystré mozky, které ovlivní všechny aspekty našeho podnikání a umožní průlomové objevy, které ovlivní další generace. Přineste své rozmanité myšlení a přispějte ke zlepšování zdraví lidí a zvířat na celém světě.

Pro studenty – možnost stáží

Pro absolventy – IT Emerging Talent Rotational Program (ETR)

Benefity

Naši lidé se zaměřují na vědecké inovace, aby mohli dodávat léky, vakcíny a řešení, která mohou pomoci milionům lidí na celém světě. Náš balíček  benefitů Total Rewards poskytuje našim zaměstnancům odměny, programy benefitů a zdroje, které rozvíjí jejich profesní i osobní jistoty.

Náš náborový proces

Jste připraveni inovovat každý den? Náš náborový proces je především virtuální, abychom zajistili vaši časovou flexibilitu, zdraví a pohodu. Přečtěte si základní informace o pohovoru, o našem přístupném procesu podávání žádostí a o našem novém globálním modelu hybridní práce. Doufáme, že vás brzy uvidíme ve výběrovém řízení!

Získávejte aktuální informace o kariérních příležitostech šité na míru právě vám.