Hlavní menu

DOPORUČENÍ PRO DODAVATELE VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

DOPORUČENÍ PRO DODAVATELE VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Naše reputace a důvěra, kterou v nás mají naši zákazníci, ve velké míře závisí na tom, jakým způsobem vedeme a rozvíjíme naše podnikání. I proto je naší klíčovou prioritou otevřené a transparentní jednání v rámci všech obchodních aktivit na území České republiky.

Společnost MSD je jedním z prvních signatářů DOPORUČENÍ pro dodavatele veřejné zakázky, iniciativy organizované  Platformou pro transparentní veřejné zakázky.

Platforma pro transparentní veřejné zakázky je projekt za zvýšení transparentnosti a efektivnosti zadávání veřejných zakázek. Jsou do něj zapojeny jak politické strany, tak i podnikatelské asociace (včetně Americké obchodní komory, jíž je MSD členem) a veřejné instituce. Konkrétním cílem této iniciativy je vytvoření konsenzuálního návrhu principů, jejichž legislativní zakotvení přinese zvýšení transparentnosti a efektivnosti zadávání veřejných zakázek.

"Etika v podnikání patří mezi základní a nejdůležitější hodnoty, které naše společnost celosvětově vyznává. Doporučení pro dodavatele se shoduje s našimi principy a postoji, a proto jsme se jej rozhodli podpořit. Věříme, že tato iniciativa dále pomůže kultivovat obchodní prostředí v České republice. Ceníme si iniciativy Americké a Německé obchodní komory a dalších signatářů Doporučení, která vedla k vypracování vyváženého a klíčového dokumentu."

MUDr. Václav Novotný, MBA, generální ředitel

Naše společnost není v současné době dodavatelem žádné veřejné zakázky.
Kontaktní osoba: MUDr. Filip Mavrov, telefon 233 010 315, email dpoc_czechslovak@merck.com.

Více o Platformě pro transparentní veřejné zakázky naleznete zde

Seznam signatářů DOPORUČENÍ pro dodavatele veřejné zakázky naleznete zde

PROHLÁŠENÍ Rady platformy pro transparentní veřejné zakázky naleznete zde