Hlavní menu

Život ve společnosti MSD

Ve společnosti MSD nás všechny pojí jeden zcela mimořádný pocit: připadá nám, že naše práce má smysl. Pomáháme zlepšovat zdraví a životy lidí po celém světě.

PROFESNÍ VÝVOJ

PROFESNÍ VÝVOJ

Naši zaměstnanci se neustále zdokonalují a učí novým dovednostem. Jejich profesní vývoj je pro nás důležitý, čemuž odpovídá množství školení, procesů a nástrojů, které jsou nedílnou součástí firemní kultury MSD, a které mají všem v MSD dopomoci využít veškerý potenciál.

ŽÍT, PRACOVAT, ODPOČÍVAT

ŽÍT, PRACOVAT, ODPOČÍVAT

Ať už je to péče o rodinu, přátele a koníčky, každý má závazky, zájmy a záliby, které se odehrávají mimo pracovní prostředí. My v MSD chápeme důležitost privátního světa každého z nás a snažíme se našim zaměstnancům vytvářet podmínky pro harmonický a vyvážený život.

Tomu odpovídají i benefity, které nastavujeme tak, abychom naše zaměstnance podpořili v profesním i soukromém životě.  Nabízíme například 5 týdnů dovolené, bohatý systém školení, finanční příspěvek na vakcinaci proti onemocněním způsobeným infekcí HPV, příspěvek na pojištění, stravné a dopravu a každý zaměstnanec má možnost využití posilovny přímo v prostorách naších kanceláří.

Prohlédněte si naše kanceláře

Zasedací místnost

Našim zaměstnancům se snažíme poskytnout pracovní prostředí, které splňuje vysoké nároky na práci i odpočinek. V kancelářích MSD proto najdete dostatek příjemných jednacích prostor, kuchyněk, odpočinkových zón i fitness centrum určené výhradně pro zaměstnance MSD.

Více fotografií