Hlavní menu

Pracovní prostředí

Vzhledem k tomu, že jsme společnost, jejíž výrobky ovlivňují zdraví a životy lidí na celém světě, musíme se držet vysokých standardů.

Ceníme si přispění každého našeho zaměstnance a vytváříme takové pracovní prostředí, které otevřeně přijímá a respektuje všechny naše zaměstnance a jejich rozmanitost.

Etika, otevřenost a transparentnost

K vytvoření otevřeného a etického pracovního prostředí nestačí jen správné mechanismy, standardy a školení. U nás každý den tvrdě pracujeme na tom, abychom podle našich vlastních vysokých standardů skutečně žili.

Přečtěte si více

Etický kodex

Základem našeho úspěchu vždy byly, jsou a budou naše normy a hodnoty, jichž si ceníme.

Přečtěte si více

Rozmanitost

Rozmanitost a jedinečnost jsou hnací silou úspěchu. Věříme, že rozmanitost našich zaměstnanců a organizace nám pomáhají vytvořit mnohem nápaditější a dynamičtější společnost, která může snáze vycházet vstříc potřebám zákazníků.

Přečtěte si více

Společnost MSD v České republice je jedním z prvních signatářů DOPORUČENÍ pro dodavatele veřejné zakázky.

Naše reputace a důvěra, kterou v nás mají naši zákazníci, ve velké míře závisí na tom, jakým způsobem vedeme a rozvíjíme naše podnikání. I proto je naší klíčovou prioritou otevřené a transparentní jednání v rámci všech obchodních aktivit na území České republiky.

Přečtěte si více

Společnost MSD byla v USA zařazena mezi 100 občansky nejzodpovědnějších firem za rok 2010.

Přečtěte si více o našich oceněních za dobročinnost

Ocenění za dobročinnost v roce 2010.

Přečtěte si více o našich oceněních za dobročinnost.