Hlavní menu

Komunita

Spolupracujeme také s místními komunitními organizacemi, poskytovateli zdravotní péče, akademickými institucemi a členy místních sdružení, abychom pomohli v léčbě i prevenci.

Náš přístup spočívá v tom, že nasloucháme potřebám pacientů, našich zákazníků a partnerů a hledáme cesty, jak jim pomoci v oblastech, které se týkají našeho podnikání a schopností našich lidí.

DEN ORIGINÁLŮ

DEN ORIGINÁLŮ

Společnost MSD zorganizovala projekt pro dětské pacienty s astmatem a jejich lékaře Namaluj svůj originál. Lékaři děti oslovili, aby namalovali obrázky o tom, co všechno mohou díky své úspěšné léčbě astmatu prožít se svými kamarády. Dohromady se sešlo téměř 400 obrázků, z nichž odborná porota vybrala v různých věkových kategoriích celkem 100 nejhezčích. Jejich malinké, malé i větší autory pak pozvala na slavnostní vyhlášení do Prahy na Den originálů. Více si přečtěte zde.

Společnost MSD v České republice je jedním z prvních signatářů DOPORUČENÍ pro dodavatele veřejné zakázky.

Naše reputace a důvěra, kterou v nás mají naši zákazníci, ve velké míře závisí na tom, jakým způsobem vedeme a rozvíjíme naše podnikání. I proto je naší klíčovou prioritou otevřené a transparentní jednání v rámci všech obchodních aktivit na území České republiky.

Přečtěte si více

Společnost MSD byla v USA zařazena mezi 100 občansky nejzodpovědnějších firem za rok 2010.

Přečtěte si více o našich oceněních za dobročinnost

Ocenění za dobročinnost v roce 2010.

Přečtěte si více o našich oceněních za dobročinnost.